Bookport
13. 5. 2021, WEBREDAKTOR

Román prozaika Bekima Sejranoviće se odehrává ve dvou základních rovinách: uprostřed balkánských hor a v Norsku. V jedné se odehrává milostný příběh, v druhé na něj autor bolestně vzpomíná.

Vybíráme pro vás tipy na dobré čtení online z platformy BOOKPORT. Co v ní najdete? – Detektivky, romantiku, historické a válečné romány, literaturu faktu. S průkazem do knihovny máte zdarma přístup k 892 titulům. Jak na to? Stačí se PŘIHLÁSIT!

Sejranović Bekim – Lepší konec

V tichu přírody se pokouší neutralizovat důsledky tragického milostného příběhu se starší ženou, jehož aktérem se stal během pobytu v Norsku, který tvoří druhou linii této prózy. V zemi s výrazně odlišnými ekonomickými strukturami a kulturními tradicemi působí nejdříve jako tlumočník na cizinecké policii, poté se dokonce vypracuje do pozice univerzitního pedagoga, brzy však propadne kouzlu hašiše a bujarých mejdanů a musí toto místo opustit. Pak se mu podaří získat zaměstnání na oselské poště a během volného času vyjíždí na lyžích do hor nedaleko hlavního města, kde hledá ztracené sebevědomí.

ČTĚTE ONLINE NEBO STAHUJTE ve formátu ePUB >>>

Pozor! Po kliknutí na odkaz titulu je třeba se přihlásit. Jak se dostanete k dalším předplaceným knihám? Stačí kliknout vlevo na Katalog knih => lišta filtrů => filtr úplně vpravo => Předplacené knihy.
JAK SE PŘIHLÁSIT DO BOOKPORTU – VIDEO NA YOUTUBE

Mohlo by vás zajímat