Jak to funguje

Potřebujete přístup ke starým tiskům pro studijní účely? Objednejte si jejich digitalizaci v naší knihovně. Digitalizujeme dokumenty, které shromažďuje naše Oddělení vzácných tisků. Stačí si z fondu vzácných tisků vybrat titul a vytvořit objednávku. E-mailem nebo poštou vám pak pošleme digitální obraz původního dokumentu ve formátu PDF.

Jak na to

Digitalizaci si objednáte pomocí formuláře na webu. Digitalizovaný dokument vám pošleme po připsání platby na náš účet. Můžete platit hotově, platební kartou nebo převodem na účet. (Bankovní spojení je uvedeno na papírovém výpise z čtenářského konta nebo v on-line čtenářském kontě).

Pozor! Pro staré tisky (dokumenty vydané před rokem 1801) může být cena stanovena jednotlivě v závislosti na jejich opotřebení a hodnotě. Objednat si můžete pouze díla, která jsou z hlediska autorského zákona volně dostupná.

Za co se platí Kolik to stojí
Cena za naskenovanou stránku 4,20 Kč
Poštovné a balné (při doručení na CD Dle aktuálně platného ceníku České pošty pro cenné psaní
manipulační poplatek (pouze při digitalizaci hudebnin) 185 Kč

Pozor! Pro staré tisky (dokumenty vydané před rokem 1801) může být cena stanovena jednotlivě v závislosti na jejich stavu opotřebení a hodnotě. Objednat si můžete pouze díla, která jsou z hlediska autorského zákona volně dostupná.

Mohlo by vás zajímat

Kontakt

Telefon: +420 222 113 555
E-mail: zakazkovadigitalizace@mlp.cz