Přihlaste se

Ještě nemáte účet? Registrujte se
Menu

Úvod    O knihovně    Služby pro čtenáře a návštěvníky    Pobytové služby

  • MĚSTSKÁ KNIHOVNA V PRAZE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA! Více informací naleznete zde.

Pobytové služby

Knihovna půjčuje knihy, hudbu, filmy i obrazy. Nabízíme služby pro školy, děti, seniory i uživatele se specifickými potřebami. Pomáháme knihovnám v regionu.

Rezervace místa v Ústřední knihovně

Zkoušky se blíží? Termín pro odevzdání seminární práce je za dveřmi? Potřebujete nerušeně studovat? Nebo si „jen“ chcete dočíst rozečtený román? Rezervujte si v Ústřední knihovně místo ke studiu nebo ke klidnému čtení.

Ústřední knihovna nabízí možnost rezervovat si místa ke studiu či četbě. Rezervace je zdarma. Co k tomu potřebujete? Stačí platný čtenářský průkaz. Rezervujte si místo osobně u informační bodu u kávomatu, telefonicky na čísle +420 222 113 555 nebo online formulářem.

Více informací

Dílna Ústřední knihovny

Prostor nabízející zájemcům místo pro coworking, studium, setkávání a spoustu dalších aktivit, které buď pořádá Městská knihovna nebo si je zde můžete uspořádat sami.

  • Hledáte prostor pro své projekty, doučování, jazykové lekce, pracovní schůzky?
  • Chcete se sejít a debatovat o knihách, cestování, inspiracích?
  • Nemáte si kde s přáteli zahrát deskové hry?
  • Uspořádali byste rádi naučnou besedu?
  • Pletete, šijete, korálkujete a rádi byste předali své rukodělné zkušenosti ostatním?

V Dílně najdete své místo!

Více informací

Dílna Záhřebská

Nabízíme prostor pro doučování, realizaci projektů, setkávání, hraní deskových her i jednání. K dispozici jsou čtyři stoly. Dílna Záhřebská je určena pro menší skupinky (do 8 lidí).

Dílnu Záhřebská můžete užívat zdarma, pokud má alespoň jeden z návštěvníků platný čtenářský průkaz. Rezervujte si svůj termín pomocí formuláře nebo e-mailem zahrebska@mlp.cz. Volné termíny zjistíte v kalendáři.

Více informací